Jíst zdravé srdce po 40 je pro ženy nutností.

Můžeme si usnadnit vaření tím, že vyčistíme pracovní desku. Balení lákavých pochoutek, protože jíme, co vidíme, může snížit jejich spotřebu, a tím zvýšit spotřebu zdravých potravin.

5. Na velikosti záleží: Je lidskou tendencí podávat více z větší mísy nebo mísy. Máme tendenci konzumovat více, když více vidíme. Volba menších balení, servírovacích misek a menších talířů nám tedy může pomoci vyhnout se zbytečné spotřebě, a tím se udržet v kondici.

6. Jděte do bot: můžete si osvojit praxi, kdy budete doma chodit bez bot, důsledným vysáváním podlahy a odstraňováním nečistot a jiných toxinů. To bude také inspirovat návštěvníky, aby nechali své boty venku, a tím zabránili vniknutí pesticidů do vašeho domova.

7. Dostatečný příjem tekutin: Když ráno vstanete, hned se napijte vody. Pokud bojujete s pitím vody, přidejte do ní trochu ovoce, aby vám to bylo o něco chutnější. Chcete-li získat další živiny, připravte si smoothie nebo čerstvé zeleninové šťávy. Pokud nemáte dostatek času je ráno připravit, jednoduše ingredience zmrazte, aby byly připraveny.

8. Citron – síla všech: říkáme to proto, že citron má bohaté kulinářské a čistící výhody. Citron, který je bohatý na vitamín C, se používá jako pozoruhodná složka proti stárnutí, která dodává pokožce přirozený lesk. Vymačkání citronu pomocí kleště vám pomůže vymáčknout z něj více. Kromě toho jsou kolečky nebo kůry citronu také skvělým pomocníkem v domácnosti. Nevyhazujte je; místo toho je spláchněte do odpadu u dřezu. Pomůže zabíjet bakterie, a proto bude váš dřez vonět svěže.

9. Vyhněte se používání plastových nádob na skladování potravin: používání plastových nádob na skladování potravin může do našich konzumovatelných potravinářských produktů vyplavovat karcinogeny, které se mohou z dlouhodobého hlediska ukázat jako rakovinotvorné. Malá změna uchovávání potravin ve skleněných nádobách proto může udělat zázraky při každodenním zlepšování našeho zdraví.

10. Různé hacky: Následují různé hacky, které vám pomohou žít hladkou a kvetoucí rutinu. ¦?? Pokud vás bolí po tréninku, dejte si detoxikační koupel s trochou epsomské soli. ¦?? Dejte staré noviny na dno koše, aby absorbovaly ovocné šťávy. ¦?? Přidejte do jídla nějaké koření, aby se váš metabolismus nastartoval. ¦?? Získejte více slunečního svitu, trocha slunečního svitu každý den může skutečně pomoci zlepšit vaši náladu. ¦?? Držte se nejméně zpracovaného jídla, abyste pomohli snížit nadýmání. ¦?? Nechte nakrájenou cibuli poblíž místa, kde spíte, abyste normalizovali ucpaný nos. ¦?? Přičichněte k pomeranči, pokud se cítíte mizerně. Několik studií prokázalo, že vůně pomeranče snižuje stres, revitalizuje náladu a vyvolává pocit bdělosti. ¦?? Věřte tomu nebo ne, ale studená sprcha je ve skutečnosti lepší pro vaši pokožku a vlasy. ¦?? Zkuste deodorant nanášet na noc místo ráno. Bude to účinnější a druhý den se budete méně potit. ¦?? Máte pupínek a potřebujete rychle zmizet? Poklepejte na něj trochu Listerine, alkohol v něm ho vysuší a způsobí jeho vyblednutí. ¦?? Pijte trochu ananasového džusu na boj s bolestí v krku. Je 5x účinnější než sirup proti kašli. ¦?? Abyste se při běhu vyhnuli křečím, vydechujte pouze při dopadu levé nohy na zem. ¦?? Máte vysoký krevní tlak? Vodní melouny ji mohou výrazně snížit. ¦?? Konzumace rajčat pomáhá předcházet spálení sluncem, poskytuje nejlepší ochranu před poškozením sluncem. ¦?? Cvičením před spaním vaše svaly spalují více kalorií, když spíte. ¦?? Držte se dál od elektroniky a modrých světel z obrazovek asi půl hodiny, než půjdete spát. Nejlépe se doporučuje pro zdravý spánek.

I když úklid může spálit mnohem více kalorií, než si uvědomujete, existují lidé závislí na práci, kteří si jen stěží vyhradí čas na to, aby shodili chřadnutí. Jste jedním z takových workoholiků z Chicaga a chcete těžit z čistého domova s ​​minimálním úsilím? Naštěstí vám pokojská v Chicagu nabízí neomezenou škálu, ze které si můžete vybrat. Zdravé pracovní prostředí se může velmi rychle zvrhnout, ale správná úklidová služba vám může pomoci zbavit se nepořádku a obohatit auru. Toto jsou jednoduchá opatření, která můžeme přijmout, abychom vylepšili své zdraví a prodloužili život o další roky!

Dopravní průmysl plný alkoholu a drog není bezpečným odvětvím. Uvědomujíc si potřebu bezpečnostních předpisů,

                                    Milujte své srdce a jezte srdce zdravě.

Nedávno jsem měl zkušenost se srdeční záležitostí. Bylo micinorm funguje to šokující, depresivní a prostě děsivé. Nemluvím o „milostné“ aféře srdce, mluvím o „útoku“ srdce. Můj manžel měl infarkt. Byl to šok. V důsledku toho můj manžel připouští, že k infarktu vedlo několik faktorů: obezita, špatné stravovací návyky, vysoký krevní tlak, nedostatek pohybu a vysoký stres. Infarkt ho přesvědčil, aby jedl zdravě srdce. V jeho případě byl můj manžel požehnán. Tento infarkt byl mírný, ale zároveň byl silným varováním. Kvůli infarktu teď můj manžel cvičí, používá metody ke snížení dopadu stresu na jeho tělo a jí zdravě srdce. Jo a zmínil jsem se, že poslouchám jeho živého kouče Holistic Health Coach…JÁ!

Jíst zdravě srdce opravdu není tak těžké. Jíst zdravě srdce neznamená vždy si dopřávat některé z našich provinilých potěšení, o kterých VÍTE, že pro vás nejsou dobré. Dopřávat si neustálý přísun vysokého obsahu tuku, soli a sacharidů není projevem lásky vašeho srdce. Jíst jídla, která mají nízký obsah tuku, málo soli, nejsou smažená a připravovaná zdravě, je skvělý způsob, jak projevit lásku svého srdce. Jíst zdravé srdce po čtyřicítce je pro ženy nutností. Onemocnění srdce je u žen zabijákem číslo jedna, proto je nesmírně důležité, aby ženy měly zdravou stravu pro srdce.

Zde jsou některé důležité statistiky od American Heart Association Go For The Red

 V roce 2012 označilo 56 procent žen srdeční onemocnění jako hlavní příčinu úmrtí ve srovnání s 30 procenty v roce 1997. V roce 1997 ženy častěji uváděly rakovinu než srdeční onemocnění jako hlavní zabiják (35 procent oproti 30 procentům); ale v roce 2012 jen 24 procent uvedlo rakovinu. V roce 2012 označilo 36 procent černošek a 34 procent hispánských žen onemocnění srdce za hlavní zabiják – úroveň povědomí, kterou měly bílé ženy v roce 1997 (33 procent). Ženy ve věku 25-34 let měly nejnižší míru informovanosti ze všech věkových skupin, a to 44 procent.

Rozhodni se, převezmi kontrolu nad svým životem a jez zdravě srdce. Existuje několik skvělých receptů, které jsou zdravé pro srdce a snadno se připravují. Níže uvedené recepty jsou z Food Network a naprosto je miluji. Zjistil jsem, že se všechny snadno vaří a jsou velmi chutné. Užívat si!

Začněte se svým srdcem „milostný románek“ ještě dnes a připravte si jeden z těchto chutných receptů.

Heart Healthy Quinoa Salát 12 hrnků vody 1 1/2 hrnku quinoy, opláchnutých 5 nakládaných okurek, oloupaných, oříznuté konce a nakrájené na 1/4palcové kostky 1 malá červená cibule nakrájená na 1/4palcové kostky 1 velké rajče, zbavená jádřinců, semínek a nakrájená na kostičky 1 svazek listů italské petržele, nasekané 2 svazky listů máty, nasekané 1/2 šálku extra panenského olivového oleje 1/4 šálku octa z červeného vína 1 citron, odšťavněný 1 1/2 lžičky soli 3/4 lžičky čerstvě mletý černý pepř 4 hlavičky endivie, oříznuté a rozdělené na jednotlivé štěpky 1 avokádo, oloupané, zbavené semínek a nakrájené na kostičky, na ozdobu

Návod Přiveďte vodu k varu ve velkém hrnci. Přidejte quinou, jednou promíchejte a vraťte k varu. Vařte odkryté na středním plameni 12 minut. Sceďte a dobře propláchněte studenou vodou, sítem dobře protřepejte, abyste odstranili veškerou vlhkost.

Po vysušení přendejte quinou do velké mísy. Přidejte okurky, cibuli, rajčata, petržel, mátu, olivový olej, ocet, citronovou šťávu, sůl a pepř a dobře promíchejte. Nandejte lžící na endivie, poklaďte avokádem a podávejte.

Srdce zdravá polévka z červené čočky Ingredience

Ingredience Ingredience 3 lžíce nesoleného másla 2 cibule, nasekané 3 stroužky česneku, mletý 1 lžička semínek kmínu, drcená 1 lžička semínek koriandru, drcená Sůl a čerstvě mletý černý pepř 2 lžíce rajčatového protlaku 7 šálků kuřecího nebo zeleninového vývaru 1/2 šálku bulguru 1/2 šálek červené čočky 1/4 šálku jemně nasekané čerstvé petrželky 2 lžíce jemně nasekané čerstvé máty

Pokyny Ve velkém hrnci rozpusťte máslo, přidejte cibuli a opékejte 5 až 7 minut do změknutí. Vmíchejte česnek, koření, sůl a pepř a ještě minutu restujte, aby se uvolnily vůně. Vmíchejte rajčatový protlak, aby se spojil s cibulí, opékejte 1 až 2 minuty, poté přidejte vývar, bulgur a čočku. Zakryjte a vařte, dokud se bulgur a čočka důkladně nerozvaří a polévka nezhoustne, asi 30 až 40 minut za občasného míchání.

Sundejte z plotny, vmíchejte polovinu bylinek a zbylou polovinou posypte polévku. Ihned podávejte s jogurtem na ozdobu.

Srdce zdravý špenát s granátovým jablkem glazované vlašské ořechy

1/4 šálku plus 2 lžíce šťávy z granátového jablka 1 lžička cukru košer sůl 1/2 šálku nahrubo nasekaných vlašských ořechů 1/4 šálku na tenké plátky nakrájené červené cibule Jedna nádoba o objemu 5 uncí baby špenát 4 unce bílých žampionů, ořezaných a nakrájených na tenké plátky, asi 1 šálek 3/4 šálku hroznových rajčat, rozpůlených 1 lžíce červeného vinného octa 1 lžíce kvalitního extra panenského olivového oleje

Pokyny Smíchejte 1/4 šálku šťávy s cukrem a 1/4 lžičky soli na malé nepřilnavé pánvi. Přiveďte k varu na středně vysokém ohni a za občasného míchání vařte, dokud se směs mírně nezredukuje, asi 5 minut. Přidejte vlašské ořechy a pokračujte ve vaření za stálého míchání, dokud ořechy nejsou obalené a tmavé a tekutina se na pánvi odpaří, asi dalších 5 minut. Přeneste na plech vychladnout. Po vychladnutí rozlomte rukama.

Mezitím namočte červenou cibuli do ledové vody asi na 10 minut; sceďte a osušte. Baby špenát dejte do servírovací mísy a na něj dejte cibuli, žampiony, rajčata a vlašské ořechy. V misce rozšlehejte zbývající 2 lžíce šťávy s octem, 1/4 lžičky soli a pepře a poté zašlehejte olej. Salát pokapejte a prohoďte těsně před podáváním.

Chcete-li získat více receptů na zdravé srdce, získejte mou e-knihu „Eating The Rainbow“ Je to ZDARMA stačí kliknout sem

Související články na webu

thajský kuřecí salát Panini ze sladkých brambor s máslovou dýní Sriracha Mayo a brusinkovým quinoa salátem | Recepty Blog Citronový vinaigrette Balzamikový a bazalkový salát a potluck hit Pečená vejce v avokádu se slaninou, zdravá snídaňová pochoutka! Pečené kuře a quinoa salát Úroda měsíce: rajčata

Být studentem medicíny má své výhody, i když to může chvíli trvat, než je dokážete skutečně definovat. Jistě, v určitém okamžiku své existence se vám podaří zachránit životy, ale do té doby budete muset projít několika lety bolestivého studia a vážně se zásobit kofeinem. Bezesné noci a žádný společenský život se stanou vaším novým životním mottem na následujících 5-6 let. Do pořízení lékařských pomůcek však budete muset investovat nemalé finanční prostředky v závislosti na požadavcích vaší specializace. Ale bez ohledu na to, jakým typem lékaře se rozhodnete stát, existují některé lékařské nástroje, se kterými budete vždy muset umět zacházet „od teploměrů po skenování koček, stetoskopy, jehly a stříkačky atd. A pokud vám záleží na vašich financích a nepřejí si tyto nástroje vyměňovat častěji, než je nutné, péče o ně je nutností. Níže si přečtěte, jak zacházet se stetoskopy a co je důležitější, jak zabránit jejich zlomení.

Jaký typ stetoskopu byste měli používat?

Na tohle, příteli, budeš muset přijít sám. Na trhu je spousta možností, včetně několika renomovaných značek. Stetoskopy ADC jsou poměrně levné a používají je zejména studenti medicíny a stážisté v prvních letech pobytu. Výběr správného stetoskopu ale závisí také na vaší specializaci. Je zřejmé, že pediatr nebo praktický lékař bude s většinou svých pacientů manipulovat pomocí stetoskopů, zatímco například chirurgové nebo neurologové budou vyžadovat jiné typy lékařských nástrojů, a ne nutně stetoskopy. Moje rada je tedy nejprve zvážit, jaký typ medicíny chcete od této chvíle praktikovat, a informovat se o dokonalých typech stetoskopů. Nikdy si nevybírejte špičkové produkty, protože mohou být poměrně drahé a pokud se o ně nebudete extra dobře starat, brzy je vyměníte.

Chraňte svůj stetoskop před extrémními teplotami

Chcete-li se na svůj stetoskop spolehnout při budoucích auskultacích, chraňte jej před extrémními teplotami, ať už vysokými nebo nízkými. Mohou vážně poškodit váš stetoskop a časem způsobit problémy s hadičkou. Podobný princip musí být aplikován, když mluvíme o přímém slunečním záření. Dlouhodobé vystavení slunečnímu záření může nejen poškodit vaše potrubí, ale také membránu a kroužky vašeho lékařského nástroje. Obecným pravidlem je, že stetoskop skladujte na chladných a tmavých místech, mimo dosah tepla, chladu nebo slunečního záření.

Sterilizace

Pokud je sterilizace vašeho stetoskopu nutností, můžete buď použít 70% roztok isopropylalkoholu, nebo použít sterilizaci plynem při nízké teplotě. Obraťte se na profesionála a nedělejte to sami, pokud absolutně neovládáte požadované dovednosti a vybavení. Nejlepší způsob, jak udržet stetoskop čistý, je otřít jej měkkým hadříkem. Nepřidávejte na něj žádné tekutiny ani oleje, protože by mohly poškodit části hrudníku. K čištění lze použít i mírnou vodu.

Jak můžete definovat zdravotní etiku? Zdravotnická etika není nic jiného než soubor zásad a hodnot, které se používají k rozhodování v lékařském průmyslu. Existuje mnoho etických problémů, které mají dopad na pacienta a jeho rodiny v prostředí zdravotní péče. Pacienti, rodiny i zdravotničtí pracovníci se často potýkají s problémy při rozhodování o léčebných postupech, protože zahrnují náboženské zájmy, morální přesvědčení a dokonce i profesní pokyny.

Etika se zabývá především nesprávným a správným chováním, věcmi, které bychom měli dělat, a věcmi, kterých bychom se měli zdržet. Lékařská etika se zabývá morálními obavami, které vznikají při péči o pacienty. Někdy je třeba klinická rozhodnutí učinit s ohledem na jiné věci než na zdravotní stav pacienta.

„Etické problémy vznikají, když nelze respektovat všechny hodnoty. Hodnoty, které jsou v konfliktu, pak musí být upřednostněny a podstatou „etiky“ je ospravedlnit porušování hodnot, které nejsou respektovány.

Zdravotnická etika je především o promyšleném zkoumání způsobů, jak jednat dobře a rozhodnout se pro morálně dobré možnosti, které jsou založeny na hodnotách a přesvědčeních o zdraví, utrpení a smrti.

Pilíře lékařské etiky

Respektujte autonomii pacientů. Propagujte věci, které by pacientovi prospěly. Nezpůsobte škodu. Zdroje jsou omezené. Není možné vyléčit všechny. Nastavte si priority správně.

Principy lékařské etiky

Zde jsou některé principy lékařské etiky spojené s pilíři.

Lékaři by se měli vždy věnovat poskytování kompetentních lékařských služeb s respektem a soucitem k lidským právům a důstojnosti.